חיפוש עבודה


מצא את הקריירה שלך כאן: עולם העבודה הסמוי מתגלה
תגיות: חיפוש עבודה, שינוי קריירה, מנטורינג לקריירה
השאלות שיסייעו לכם להחליט אם אתם צריכים להחליף עיסוק או אולי לעבור למקום עבודה אחר, לצאת לעצמאות או לפתח את כישוריכם המקצועיים
קישור למאמר בעיתון כלכליסט 18.12.2016

אתם יושבים בשבת בערב והמחשבה על כך שמחר יום ראשון, ומתחיל שבוע חדש בו תופיעו לעבודה שאתם שונאים גורמת לכם לדכדוך. אתם יודעים שאתם לא אוהבים את העבודה אבל מתלבטים אם זו רק תקופה שחולפת, או אולי החברה שבה אתם מועסקים לא מתאימה לכם או שאתם צריכים בכלל לשנות כיוון, ללמוד מקצוע חדש, לפתוח עסק שונה או במילים אחרות, לעשות 'שינוי קריירה'.
לפי נתונים של הלשכה האמריקאית לסטטיסטיקה מהשנה שעברה, אנשים מחליפים עבודה בממוצע כל 4.5 שנים. אין נתונים לגבי כמה פעמים במהלך חייו אדם עושה שינוי קריירה מכיוון שישנם חילוקי דעות לגבי מה נחשב שינוי שכזה, אך חלק מ-12 מעברי העבודות שעושים בממוצע בארבעים שנות עבודה, מיוחסים לשינויי קריירה.ד"ר דפנה שקדכיצד מחליטים על שינוי קריירה על פני שינוי מקום עבודה, מתי ואיך עושים אותו? השאלה הראשונה שאתם צריכים לשאול את עצמכם, אומרת ד"ר דפנה שקד, מנטורית לקריירה ולמציאת עבודה, היא האם אתם אוהבים את המקצוע, העיסוק והעשייה. אם התשובה היא כן אז יכול להיות שמה שאתם לא אוהבים הוא רק מקום העבודה שלכם וזה יכול להיות מסיבות שונות. למשל, אולי אתם לא אוהבים את האנשים, לא מסתדרים עם הבוס, או שהעבודה עצמה בארגון שבו אתם מועסקים היא מונוטונית ומשעממת. אם החלטתם שמה שאתם בעצם לא אוהבים הוא מקום העבודה ולא המקצוע שלכם – הגיע הזמן לחפש מקום אחר. אולי בארגון אחר תוכלו למצוא גמישות רבה יותר בשעות, שכר גבוה יותר או סביבת עבודה נעימה יותר.ברגע שביררתם ממה בדיוק אתם לא מרוצים בעבודתכם והגעתם למסקנה שמדובר בעיסוק ולא במקום העבודה הספציפי, אתם צריכים לשאול את עצמכם שתי שאלות נוספות: ראשית, האם אתם לא מרוצים מהעיסוק אבל רואים אלטרנטיבה בדרך שבה אתם מבצעים את אותו העיסוק? כלומר, למשל אולי אתם רואי חשבון או עורכי דין ומאמינים שאם תפתחו עסק עצמאי תוכלו להשיג גמישות תעסוקתית ולהגדיל את ההכנסות ביחס למצב הנוכחי בארגון שבו אתם עובדים. אולי אתם מהנדסים ואוהבים אספקטים מסויימים של המקצוע אך בארגון שבו אתם נמצאים הפרוייקטים שעליהם אתם עובדים לא מאפשרים לכם להתעסק באותם אספקטים. במידה ואתם רואים אלטרנטיבה לשינוי צורת ההעסקה שתאפשר לכם להמשיך באותו מקצוע או תחום עיסוק השינוי שאתם מחפשים הוא לא שינוי קריירה אלא מעבר לדרך העסקה אחרת, עצמאות או מעבר לארגון אחר.
יכול להיות שהתשובות לכל השאלות עד כה היו "לא". כלומר, אתם לא מרוצים מהעבודה שלכם בגלל שאתם לא אוהבים את העיסוק ואתם לא רואים אלטרנטיבה לשינוי צורת ההעסקה שתגרום לכם לאהוב אותו יותר. במקרה כזה אתם ככל הנראה מעוניינים בשינוי קריירה. גם כאשר החלטתם שזה רצונכם ישנם סוגים שונים של שינוי וצריך לברר איזה מהם מתאים לכם יותר. הסוג הראשון של השינוי הוא כזה שכולל התאמה של סט הכישורים שברשותכם לתפקיד אחר, או מקצוע אחר אבל קשור. למשל, מעצבים גרפיים שעושים שינוי לעיצוב UX (חוויית משתמש). הם מביאים איתם לתוך עולם חוויית המשתמש את ההבנה בעיצוב, הבנת הנראות והטאצ' שבו השתמשו בעיסוק הקודם. "התפיסה שלי היא שעולם העבודה כל הזמן משתנה, כל הזמן נוצרים תפקידים חדשים ולכן אנחנו מחוייבים להיות בתהליך למידה מתמיד ולהתאים כל הזמן את סל הכישורים שאנחנו מביאים איתנו לתוך הדרישות והביקושים של עולם העבודה. לכן זה מאוד מתבקש שאנשים יעשו שינויים והתאמות. אותם מעצבים שעושים הסבה ל-UX מייצרים לעצמם ביקוש ופותחתים עבורם אופציות של משרות גמישות, זהו הכיוון אליו הולך העולם וצריך להיות כל הזמן עם האצבע על הדופק", אומרת שקד.
הסוג השני של שינוי הוא מהפך, מעבר לתחום שונה לגמרי, גם אם עדיין תעשו שימוש בחלק מהכישורים שרכשתם במהלך העיסוק במקצוע הקודם. לדוגמא, שקד מספרת על לקוח שעבד כבודק תוכנה בהייטק במשך שנים רבות, נמאס לו והוא פתח בית קפה טבעוני שפועל כבר שלוש שנים. שינוי כזה, של 180 מעלות הוא פחות טריוויאלי וטומן בחובו סיכון גדול יותר. עם זאת, מעברי קריירה שנתפסו בעבר כחריגים נחשבים מקובלים הרבה יותר היום. "יש הרבה יותר מוכנות של השוק לקבל שינוי קריירה ולכן גם הסיכוי למצוא עבודה ולהתקדם הוא הרבה יותר גבוה. אנחנו יכולים לראות הרבה מאוד אנשים שעוברים מעולם הכלכלה לעולם הפיתוח העסקי, ממכירות לשיווק, רופאים שמקימים סטארטאפים רופאיים ועובדים לצד השיווק או גיוס הכספים", אומרת שקד.
למרות שהנכונות של השוק לקבל שינויי קריירה אכן גדולה יותר, כל שינוי כזה יכול לגרום להאטה בהתקדמות, בשכר או בדרגת התפקיד. אדם שעושה שינוי של 180 מעלות ומתחיל במקצוע חדש יצטרך ככל הנראה להתחיל בתפקיד זוטר יותר ולהתמקצע. לכן, מומלץ לסגל מידה של סבלנות ולערוך שינויים הדרגתיים. "למדת עולם תוכן חדש, השקעת, קח לך לפחות שנתיים של התמחות באותו עולם תוכן. נניח שעשית קורס של שנה – תשקיע בתחום החדש, תלמד, תרכוש ניסיון", אומרת שקד. בנוסף, השינוי ההדרגתי עדיף במידת האפשר על השינוי הקיצוני. "ייראה לי מאוד מפתיע למשל שאדם למד משפטים, השקיע שלוש שנים, עשה סטאז' ועבד כמה שנים במקצוע ואז הוא מודיע שהוא לא מתכוון להסתכל לכיוון הזה של משפטים לחלוטין. הוא היה צריך לזהות את זה מוקדם יותר", אומרת שקד. כמו כן, הסיכוי למצוא תפקיד שהולם את ההשכלה ורמות השכר במעבר הדרגתי הוא רב יותר. כך לדוגמא, אותו עורך דין יכול לעבור לעולם הכלכלה, להשתמש בידע שלו מדיני חוזים ולעבור לארגון כמו מטה של בית חולים או חברת הייטק בתור כלכלן, היא אומרת.
מכיוון ששינויי קריירה הופכים למקובלים יותר, משך שנות התעסוקה גדל ויש יותר רצון למימוש והגשמה מקצועית, השאלה הופכת פחות מ"האם לעשות שינוי קריירה" ל-"מתי נכון לעשות שינוי". התשובה לכך היא כמובן לא חד משמעית אך ככלל אצבע צריך לבדוק מהו מצב הקריירה שלכם – האם אתם בנסיקה? בסטגנציה או דעיכה? במידה ואתם מתקדמים עדיף לא לעצור את המומנטום ולדחות את ביצוע השינוי. במידה ואתם מרגישים שאין לכם לאן להתקדם בקריירה הנוכחית, יכול להיות שהגיעה העת לשינוי.


 
להמשך קריאה: עולם העבודה הסמוי מתגלה
תגיות: שינוי קריירה, חיפוש עבודה, מנטורינג לקריירה
 
office-620823
כמה היית רוצה להגיד את המשפט הזה?
וכמה אנשים באמת יכולים להגיד אותו?
פעם הכל היה פשוט יותר. אדם למד מקצוע מתוך טווח מצומצם יחסית של מקצועות, התחיל לעבוד בארגון אחד ואם לא קרה משהו יוצא דופן, לרוב היה מגיע לפנסיה באותו ארגון, או אחרי מעבר ב 2-3 ארגונים לכל היותר.
והיום? היום הכל שונה. גם אלו שנראה כאילו הם עובדים באותו ארגון (אנשי כוחות הביטחון למשל), גם הם עוברים בין תפקידים, בין תחומי עיסוק ובין תתי ארגונים.
אנשים אחרים, "רגילים", עוברים בממוצע 4-7 מקומות עבודה בעשרים שנה וזה במקרה הטוב, לאחר שעשו בחירות נכונות, דייקו בתפקיד, הגיעו לארגון שמתאים להם ומעוניין בהם ובכלל עשו בחירה מושכלת, מתוך הסתכלות רחבה על כל מה שקורה בשוק העבודה.
וקורה המון בעולם העבודה. ארגונים משתנים, תפקידים משתנים, צורות העסקה משתנות ובכלל הגמישות מייצרת הרבה הזדמנויות, אך גם לא מעט איומים. אחד הפרמטרים הנחוצים ביותר בעולם העבודה של ימינו הוא גמישות בקריירה. הכוונה היא יכולת להסתגל לשינויים בעולם העבודה, במבנה התפקיד ובמרכיביו, לרכוש מיומנויות חדשות ובאופן כללי להתאים את עצמנו לשינויים בהלך הרוח של המונחים קריירה ועבודה.
מצד שני, גמישות מאפשרת גם מרחב שלם של עשייה, שלא היתה אפשרית קודם לכן, כמו פיצול קריירות, חלקיות משרה ועבודה מהבית.
השינויים בעולם העבודה מייצרים פתח משמעותי לעבודה מהנה, מתגמלת ואיכותית לכל אחד ואחת באשר הם!
3 שאלות מנחות ליצירת אושר בעבודה:
מה התחום המקצועי שמתאים לכישורים, ליכולות ולניסיון המקצועי שלך?
אחד הכשלים הגדולים ביותר לאושר בקריירה, הוא כשאנשים עוסקים בעבודה שלא מעניינת אותם, מתוך חוסר ברירה או חוסר רצון לשנות. אושר בקריירה מונע מיצירה אקטיבית של התפקיד ומרכיבי התפקיד שמתאימים לך.

איזו אוירה ארגונית מתאימה לך?
ה DNA הארגוני שונה מארגון אחד למשנהו, ומושפע מהיבטים כמו גודל ארגון, תחום העיסוק של הארגון והמבנה הארגוני. סביבת עבודה שתואמת את הרצונות שלך תוביל ישירות לקריירה מהנה. חשוב לשים לב, שבאותו תחום יכולים להיות ארגונים שונים עם תפיסות ארגוניות שונות. למשל, מעצבת גרפית יכולה לעבוד בבית דפוס, בחברה למתן שירותי עיצוב, או באופן עצמאי והסביבה תהיה שונה לחלוטין.

איך מייצרים את הקריירה הנכונה לך?
אושר נמדד גם ובעיקר ברגעים הקטנים שבדרך, בהצלחות ובהישגים שהביאו אותך למקום המקצועי שלך, וגם למקום שלך כאדם. בסופו של דבר יש אנשים שמאושרים בעבודה, נהנים ממנה ומתוגמלים עליה, ויש אנשים ש"סוחבים" יום ועוד יום.

לקום בבוקר ולרצות ללכת לעבודה זו בחירה והעניין הוא שאת הבחירה הזאת אפשר לעשות באופן מודע. כיום יש כלים מקצועיים זמינים ויכולת אמיתית לתכנן, לבנות ולהגשים את תמונת עולם העבודה האוטופי שלך. ההזדמנויות קיימות, נשאר לבנות אותן ולהגשים. ככל שמקדימים לעשות זאת, בתבונה וברגישות, כך נהיים יותר מאושרים – בקריירה ובחיים.
לקום בבוקר ולשמוח ללכת לעבודה זו בחירה והבחירה בידיים שלך.
מצא את הקריירה שלך כאן: עולם העבודה הסמוי מתגלה
תגיות: חיפוש עבודה, שינוי קריירה, מנטורינג לקריירה
 
 
 

הדרכה בשידור חי (באורך של 1:05:58), שמתארת ומדגימה את השיטה האיכותית ביותר למציאת עבודה
קריירה חדשה מתחילה כאן: עולם העבודה הסמוי מתגלה
תגיות: חיפוש עבודה, שינוי קריירה, מנטורינג לקריירה

אנשים מספרים לי שהם שולחים עשרות ואפילו מאות של קורות חיים ואף אחד לא עונה!
אפילו לא תשובה מנומסת. כלום.
זה מתסכל, לא נעים, וודאי לא מקדם.
במיוחד בשבילכם הכנתי את הוידאו: איך לכתוב קורות חיים כך שיקבלו אותך לעבודה
הוידאו כולל את המרכיבים הנכונים שחייבים להיות בקורות החיים.
כשתפעלו לפיהם, גם אתם תקבלו עשרות פניות
ממעסיקים שיתעניינו בכם, יזמינו אתכם
ויקבלו אתכם לעבודה החדשה שלכם.
להמשך: עולם העבודה הסמוי מתגלה
תגיות: מציאת עבודה, קורות חיים


איך לשמור על מוטיבציה גבוהה בחיפוש עבודה, גם כשיש עיכובים ותהליך חיפוש העבודה נעשה מאתגר
טיפים מעשיים לחיפוש עבודה יעיל וממוקד
קריירה חדשה מתחילה כאן: עולם העבודה הסמוי מתגלה
תגיות: חיפוש עבודה, שינוי קריירה, מנטורינג לקריירה

מצא את הקריירה שלך כאן: עולם העבודה הסמוי מתגלה
תגיות: חיפוש עבודה, שינוי קריירה, מנטורינג לקריירה

טיפים מעולים לסיום מקום עבודה, בין אם מרצון או מהכרח
מצא את הקריירה שלך כאן: עולם העבודה הסמוי מתגלה
תגיות: חיפוש עבודה, שינוי קריירה, מנטורינג לקריירה

screenshot_2016-03-02-11-08-49-2-1


עמית עבד בתור מתכנת בחברת תקשורת גדולה.
עמית הגיע אליי לאחר שפוטר מתפקידו בגלל צמצומים בחברה. הוא היה שבור.
עבודתו הייתה כל עולמו ובתקופה שלפני הפיטורים הוא מצא את עצמו עובד שעות רבות, בגלל שמספר האנשים בחברה ובפרויקט שלו צומצם.
עמית חיפש עבודה במשך שלושה חודשים ללא כל הצלחה.
"יש כל כך הרבה מתכנתים. אף אחד אפילו לא חוזר לקורות חיים שאני שולח", הוא אמר לי.
נכנסנו מיד לעבודה והגדרנו את הפרויקטים המרכזיים שעמית עשה במהלך עבודתו. באמצעות תהליך ממוקד הגדרנו את הייחודיות של עמית ובנינו עולם מיתוגי שלם סביב יכולותיו העיקריות.
התהליך כלל:
איתור כישורים מקצועיים
איתור שאיפות מקצועיות
הגדרת תפקידים מדוייקים
איתור ארגונים רלוונטיים
הפעלת מערך שלם של חיפוש עבודה ובמיוחד רשתות חברתיות
עמית למד כיצד להציג את עצמו בפלטפורמות השונות: בראיון עבודה, בקורות חיים, במפגשים פנים אל פנים, ברשתות החברתיות ומול מעסיקים פוטנציאליים.
עמית הדגיש את היתרון היחסי שלו בכל הזדמנות, יתרון שהתגלה בשפות התכנות שידע, ביכולת שלו לעבוד בסביבות עבודה שונות ומשתנות ובהיכרותו המקצועית עם פרוטוקולים, וכל זאת בצורה נעימה אך ברורה.
הקשרים של עמית החלו לעבוד ותוך חודשיים מאז שעמית הגיע לייעוץ הוא מצא עבודה חדשה בארגון חדש, שלולא הדגשים והדרך הברורה בה הציג את עצמו, לא היה מגיע אליה.


קריירה חדשה מתחילה כאן: עולם העבודה הסמוי מתגלה
תגיות: מציאת עבודה, שינוי קריירה, מנטורינג לקריירה

It seems that resumes are out, people assume that it’s a waste of time investing your efforts in reshaping the Curriculum Vitae document.
And let’s be honest, you are called to rewrite your resume in times of a change, when you’re looking for a job, or when you’re thinking it’s time to get your new promotion.
And as a matter of fact, writing an outstanding resume can put you on the top level list of professional candidates. It’s not just what you did (your experience, your education and knowledge), it’s also how you present it (design, choosing the right words, adding and deleting information). And by writing a great resume, you increase your chances to get an interview and eventually get more job offers.
Here are 4 tips for creating a professional resume:


#1 Past Vs. Future
Many people make a huge mistake of presenting their professional career “as is”, meaning presenting their career experience and background as they are, regardless of the job they are applying for and without examining the requirements of the new position.
This is a mistake
Instead: write your resume while testing the job requirements of the new position you are applying for. When describing your current job and your previous jobs, you should highlight characteristics related to the next position you want to do.


Tip: Look for words in the job description and use them wisely as part of your resume.#2 Your Best Offer
It’s challenging to present all you have in one (preferable) or two pages, and you never really made up your mind if adding everything you know to your resume is a good or bad decision.
Well, let me help you with this. Your resume is designed to take you to the next step: an appointment, or at least a phone call. The content in your resume is supposed to sell you to the specific person that now makes a very quick decision (up to 30 seconds): if you move to the side of Yes or to the side of No. To be on the "Yes" side, your resume should be very accurate and include only the information that promotes your candidacy for the job you applied for. That's why everything that's less relevant is coming out. Therefore, sometimes running a small coffee house during the course of your studies will remain on your resume, because this is your only proven management experience (for a position that requires managerial experience), but will be omitted from your resume if you apply for a development engineer (without managerial requirements).


Tip: Put yourself in the recruiter's place and think if what's on the resume really appeals to you to call and set up a meeting. If it seems too boring, or repetitive, it is worth rewriting your resume.#3 Evidences, Proofs, Examples
In every field there is an ability to bring proofs and examples that represent your professional experience.
Even if you think you do not have statistics in your area, it is relatively easy to assess work volumes and your immediate contribution to success in the job.
For example, the Operations Manager will show the ability to lower operating expenses by 30% for two years. Or customer success manager that increases the amount of activity with existing customers by 20%. Even an administrative manager can provide data such as areas of activity and scope of activity in each field.


Tip: If you cannot display real numbers, describe the percentages. It is recommended to present this in Bold, at the beginning or end of the paragraph.#4 Skills and Areas of Expertise
One of the most important sections that should be added to the resume at the top of the page is a paragraph that describes your abilities and specializations, especially in clear-cut professional terms. Here is the place to be precise and write the professional skills as they appear in the job requirements.
Here you write: computer skills, operating systems, programming languages, work platforms, programming tools.
You also add exceptional knowledge in tools or languages.
All this to appear at the top of your resume, right after the summary.


Tip: Write only contemporary professional tools. You don’t have to write the entire list, if no one is using any of these programming tools anymore. On the other hand, even if you think everyone knows Excel and you don’t need to mention it, you'll be surprised how much Excel professional tools are important today in a wide range of fields of business.
For more information about career branding and crafting your outstanding resume, contact me: Dafna.Shaked@gmail.com


אתם מכירים את זה שאתם נמצאים במקום עבודה,  בסך הכל די מרוצים, רק שכמו שאומרים, כבר הכל זורם כרגיל, אין הפתעות, אין דברים מעניינים מדי. מצד שני, גם לא משעמם. רגיל, נורמלי.
ככה היה עם מ', עד שיום אחד הוא ישב בבית קפה (מה שהוא ממש לא נוהג לעשות) והסתכל בכותרות של העיתון. לפתע עיניו נחו על מודעת דרושים, מכרז לתפקיד ציבורי משמעותי.
ברגע אחד משמעותי הוא הבין שהתפקיד הזה ממש מתאים לו.
היה שם גם את כל מה שהוא יודע לעשות, אבל בקנה מידה הרבה יותר גדול ורחב.
הזדמנות להתפתחות, לשינוי, להתחדשות.
בשלב הזה פנה אלי מ', שלא התראיין כבר למעלה מ 10 שנים, ללא קורות חיים ועם לוחות זמנים צפופים של הגשת מסמכים תוך יומיים.
וכמו שאתם ודאי מניחים,  מ' התקבל לתפקיד פה אחד.
מסקנה: הכל מסתדר כפי שצריך להסתדר ויש מקום ותפקיד לכל אחד.
גם לך!
#קארמה_חיובית
בתוך כל המצב המורכב והלא הגיוני שמתקיים בימים אלו
לצד תחושות קשות ומצב רוח לא משהו
יש כמה נקודות אור שרציתי לשתף, במיוחד עכשיו לפני הפסח:
1. במרוץ החיים היומיומי עצרנו לרגע
יש זמן להיות עם המשפחה, עם הילדים, להקשיב,
לדבר על עוד דברים חוץ מהשוטף ורשימת המשימות,
להשלים שעות שינה, לאכול בריא יותר ובעיקר להאט את הקצב.
לי זה עשה ממש טוב,
כולל זה שאפילו הכנתי עוגיות עם הילדים [יצא מעולה].
2. ברמה הגלובלית יש עכשיו בוסט רציני לתהליכי מחקר ופיתוח של חידושים טכנולוגיים,
שמטרתם להוביל ליצירת מערכות חיזוי, מניעה וטיפול בוירוס הקורונה,
בין אם בחברות ביו טכנולוגיה, חברות תרופות, רובוטיקה, דפוס תלת מימד ועוד.
ויותר מכך, היתרון של הגלובליזציה בא לידי ביטוי בדיוק פה,
כשמיטב המוחות בעולם עובדים יחד למציאת פתרונות.
3. התקופה הזאת מובילה אנשים לעשות דברים שהם אוהבים
ושלא הספיקו לעשות, או לא הזדמן להם עדיין.
המצב שנכפה עלינו, שם בצד את רגשות האשמה ["מה פתאום לבשל / לראות סדרות / לישון עד מאוחר – עכשיו צריך ללמוד / לעבוד / להגיש משימה"].
לי אישית זה גרם לחזור לספרים שיש לי ולקרוא אותם שוב,
כמו למשל את "7 ההרגלים של אנשים אפקטיביים במיוחד" של סטיבן קובי.
4. התקופה הזאת היא תקופה לחשיבה
לא התחשבנות.
מה ההבדל?
התחשבנות היא פנקסנות שלילית כלפי עצמנו וכלפי הסביבה
חשיבה, לעומת זאת, היא אפשרות להגדיל את המרחב דרכו אנחנו רואים את העולם
לזהות הזדמנויות, או תחומים חדשים וגם להתחבר שוב למה שבאמת אוהבים ונהנים ממנו.
האירוע של וירוס הקורונה מעניק, בלי ציניות, הזדמנות אמתית
לחשוב, לזהות, לבנות דרך ולהוביל דינאמיקה חיובית.
אחת התובנות המשמעותיות ביותר מהזמן הזה
היא שברגע שיש חיבור ליתרון היחסי, למה שבאמת גורם לך הנאה ומעניין אותך,
אז זה בינגו, שם נמצאת ההצלחה.
זה לא קיטש, זו מציאות של חיבור בין התלהבות – ידע ויכולות – עבודה ותעסוקה
חיבור שיוביל אותך קדימה.

אני מציעה לך לשאול את עצמך 5 שאלות מנחות:
1. מהם התחומים האהובים עליך?
לפרט כמה שניתן [למשל תחום הרכב, תחום החינוך הבלתי פורמלי, שילוב של משפטים וטכנולוגיה, או דפוס תלת מימד]
2. בתוך אותם תחומים, מהם מרכיבי התפקיד שמתאימים לך?
[שירות לקוחות בחברה שמובילה טכנולוגיה חדשנית, ניהול מוצר בחברת ביו טק, ניהול פרויקט בעמותה שמקדמת מצויינות]
3. מה קראת / ראית / שמעת והדליק אצלך ניצוץ?
בתקופה האחרונה יש לנו יותר זמן לקרוא כתבות ולשמוע חדשות ותוכן מכל העולם. מה קראת וגרם לך רצות לדעת על זה עוד ולהיות חלק מזה?
4. איפה אתה רואה את עצמך בתוך המערכת?
האם מוביל, אולי גורם מתכלל, או חלק בצוות?
5. מה השלב הבא?
מה עכשיו 3 הצעדים הפשוטים והמיידיים שעליך לעשות?

אני מאחלת לך ימים טובים, בריאות וחזרה מבורכת לשגרה
מוזמנים להיות איתי בקשר ישיר במייל dafna.shaked@gmail.com

תודה לכל מי שנרשם או צפה בוובינר


על קריירה ועבודה בעידן הקורונה והפוסט קורונה


הוובינר זמין לצפייה כאן