אודות

שקד קריירה היא חברת ייעוץ קריירה, המתמחה בפיתוח קריירה, ייעוץ תעסוקתי ומעברי קריירה לבכירים, עובדים מנוסים ומנהלים.
ודאי שאלת את עצמך לא פעם, האם בחירת הקריירה שעשית בגיל 20+ היא הבחירה הנכונה עבורך, אולי התפלאת למה אינך מתקדם או מדוע אתה לא נהנה מהעבודה שלך, בעוד שאחרים מסביבך כן מצליחים.
התשובה לכך היא שבחירת קריירה או ההחלטה על שינוי קריירה היא החלטה מורכבת ומרגשת כאחד, המצריכה הרבה אומץ ותשוקה מחד, אך גם מחייבת הכוונה מקצועית ומדויקת מאידך.
המומחיות שלנו בשקד קריירה, היא לזהות אצל כל אחד ואחד את החלק המיוחד שבו, היתרון היחסי שלו, שעושה את כל ההבדל בינו ובין האחרים; אותו יתרון שיכול לקבוע לא פעם את הקבלה למשרה כזו או אחרת. בתהליך ייעוץ אישי וממוקד נגלה את היתרון היחסי שלכם, נדגיש אותו, נמנף אותו ונתרגם אותו הלכה למעשה כל הדרך עד למציאת העבודה. 
באמצעות "שיטת שקד" העומדת במרכזה של שקד קריירה, נלמד אתכם כיצד ליישם ולהפיק תוצאות מידיות בדרך הנכונה להצלחה בקריירה שלכם. הכלים הייחודיים שפיתחנו, יאפשרו לכם להתקדם אל עבר תפקידים בכירים יותר, להרוויח יותר, ומעל לכל: להביא לידי מצב בו תהיו מרוצים יותר במקום העבודה שלכם בפרט, ובחייכם בכלל.
הליווי האישי והייעוץ המקצועי שלנו יאפשרו לכם למצוא את הייעוד שלכם, להגשים את החלום וכך להגשים את עצמכם.

photo-for-web_dafna

ובנימה אישית,
קריירה היא הדרך המקצועית והאישית הנכונה לך.
לכל אחד מתאים מסלול קריירה אחר והמטרה היא לדייק את מסלול הקריירה הנכון לך,
לבנות אותו אסטרטגית ולייצר הצלחות.
כך הדבר בבניית מסלול אישי וכך הדבר בבניית מסלולי קריירה בארגונים.
אני מזמינה אותך לפנות אלי ולגלות איך ניתן ליצור קריירה מוצלחת, איכותית ומהנה.
ממני
דפנה

אודות ד"ר דפנה שקד
דפנה שקד היא מומחית לפיתוח קריירה ולמעברי קריירה. דפנה מביאה איתה למעלה מ- 15 שנות ניסיון ומומחיות בהערכת עובדים, פיתוח וליווי מנהלים, פיתוח וניהול מרכזי הערכה ופיתוח מנהיגות.
לדפנה תואר דוקטור (PhD) במסלול למצטיינים מאוניברסיטת תל אביב, בנושא מעברי קריירה.
במהלך עבודתה פיתחה דפנה כלים ייחודיים לאבחון והכוון תעסוקתי, בעזרתם היא מובילה אנשים להצלחה ולהגשמה בקריירה המקצועית שלהם.
דפנה מרצה באקדמיה בנושאי פיתוח קריירה, מרצה וחברת פאנל פעילה בכנסים ובהרצאות בארץ ובעולם וכותבת לערוץ הלימודים והקריירה ב-mako